Щотижневі 3- х денні тури в
Карпати, Закарпаття


"Яремче - Івано-Франківськ - Буковель"

Вартість від 600 грн. за 3 дні.

Для корпоративних груп, які по робочому графіку не можуть по іншому, створюємо індивідуальні маршрути ( трьохденну програму освоюємо за два дні).


Наші переваги в 3-х денних турах " Яремче-Буковель":


1. екскурсійне обслуговування(в 1 день можливе відвідування: печерного храму, м.Івано-Франківська, м. Львів, замків, відвідування аквапарку, класної сауни, Коломиї, тощо)


2. як партнеру туркомлексу Буковель-знижки на витягаг до 50 %


3. безкоштовний інструктаж катання на лижах


4. гарячий обід на природі в Буковелі


5. транспорт  має автономне опалення, що особливо важливо-  забезпечення   тепла при стоянці в Буковелі.


 Замовляй святкову Новорічну   подорож в Карпати!!!(За старим стилем на 13-15 січня 2012р.)

Вартість 600 грн. за 3 дні,

надалі вартість таких щотижневих турів від  600 грн.( з харчуванням, проживанням...)

Вартість корпоративних подорожей та для дітей

до 12 років як правило на 10 % нижча


Чудо на джерелі святого Миколая у с. Гільча у богоявленську ніч

 
Останніми роками ми все більше дізнаємося про православні чудеса. Події релігійного характеру повинні бути осмислені тому, що в них є Божа воля. Чудом є те, що в матеріальних речах ми прилучаємося до благодіянь Божих. Чудо - це те, що перевершує закони природи.
Свідками одного з православних чудес стали сотні людей біля джерела Святого Миколая с. Гільча Здолбунівського району в Богоявленську ніч з 18 на 19 січня. 19 січня в 00:00 годин священики розпочали звершувати Водосвятний молебень. Всі завмерли, дивилися на воду, чекаючи чуда. Адже звістка про те, що воно відбувається біля джерела щороку у Богоявленську ніч розноситься по всіх округах і з кожним роком все більше й більше людей приїздять на це святе місце, щоб стати свідками звершення Божої волі.
Тільки почалося богослужіння з води почав здійматися пар, а потім вода «заграла». Спочатку невеликі хвилі покотилися по воді, потім вони все більшали й більшали, ніби їх гнав сильний вітер. На деякий час вода стихла, тільки легенько погойдувалась. Потім знову накочувалися великі хвилі. На превеликий подив, хвилі рухались проти течії. Вода вирувала протягом усього богослужіння. Після закінчення Водосвятного молебню, вода стала тихою та спокійною.
Православні християни з вірою в серці, з молитвою заходили у воду, вмивалися, купалися, просили в Бога зцілення. Це чудо було повчанням для тих неправославних, які не з вірою, а з цікавості приїхали на це святе місце. Божественне натхнення зробило те, що не під силу людині. Дійсно, сила Божа в нашійнемочі звершується, хоча багато кому чудеса Божі здаються неймовірними. 


Священик Андрій Остапюк, настоятель Свято-Казанського храму с. Урвенна13 фактів якими Львів'яни пишаються :

1. Площа Ринок

Площа Ринок — центральна площа у Львові, історичне серце міста, характерне явище для середньовічної архітектури європейських міст. В центрі площі розташована ратуша — обов'язкова складова середньовічного міста. По її кутах — басейни з фігурами античних богів.

  Мініатюрна, старовинна, затишна, вона, що не найкраще передає той особливий, тонкий та невловимий, але відчутний у кожній цеглинці дух міста Лева. Музеї та кав’ярні, архітектурні пам’ятки і вечірні імпровізації вуличних музикантів притягують сюди як туристів, так і львів’ян.

2. Стрийський парк

Стрийський парк - найгарніший і найбільший у місті, улюблене місце прогулянок львів’ян. Тут є прекрасний ставок з лебедями, засклена оранжерея з тропічними рослинами, штучні замкові руїни.

На початку ХХ століття Стрийський парк вважався одним із найгарніших парків Європи. Півтора століття тому це була львівська околиця з піщаними дюнами і крутими ярами. Парк було закладено 1879 року на місці колишнього Стрийського цвинтаря.

3. Личаківський цвинтар

Сотні й тисячі туристів щороку відвідують одне з найстаріших в Європі Личаківське кладовище. І сила, яка перемагає страх смерті, нехай давньої та чужої, яка спонукає зачудовано блукати алеями кладовища, розглядаючи надгробки — Краса. На Личаківському цвинтарі можна абсолютно реально відчути атмосферу Львова минулих століть.

На заснованому в 1786 році кладовищі свій спокій знайшли близько 400 тисяч людей різних національностей і релігій. Серед них такі відомі постаті: видатний письменник та поет Іван Франко, засновник "Руської трійці" Маркіян Шашкевич, фундатор організації "Просвіта" Володимир Барвінський, легендарна співачка Соломія Крушельницька, один з кращих українських істориків Іван Крип'якевич, автор "Червоної рути" та "Водограю" Володимир Івасюк, композитор Ігор Білозір, олімпійський чемпіон Віктор Чукарін, та багато інших.

4. Файна львівська кава

Львів уже давно здобув собі славу «міста кави і кав’ярень». Вислів «іти на каву» вже встиг увійти до львівської лексики як фразеологізм чи приказка. Піти на каву по-львівськи – це година-дві спокою. Це львівське повітря, змішане з файним настроєм. Це балачки про музику, мистецтво, життя міста. Це прелюдія кохання. Зрештою, це посмішки закоханих у львівське «піти на каву».

Філіжанка кави (філіжанка у буквальному перекладі – «багато святості») – це вже наше рідне слово. У Львові людей, які п’ють багато кави, називають кавунами. А справжні кавові гурмани, кажуть, що в житті не можна псувати три речі: каву цукром, вино водою, а кохання шлюбом.

Цей запашний напій став символом Львова, кохання, дружби, творчості, успішних ділових перемовин.

Проте, щоб любити львівську каву необов'язково бути львів'янином. Щоб смакувати львівську каву, необов'язково любити каву як таку. Та, щоб відчути справжній смак львівської кави треба обов'язково бути у Львові, відчувати колорит слів «філіжанка», «пані», «файно», «забава», дихати повітрям площі Ринок та просто закохатися у Львів.

5. Львівський футбол

14 липня 1894 року у Львові відбувся перший в українській історії футбольний матч між командами товариства «Сокіл» Львова і Кракова. «Gazeta Lwowska» повідомляла, що львівські футболісти грали у сірих гімнастичних штанях і білих футболках, а футболісти Кракова – у синіх штанях і білих футболках . Львів'яни матч виграли.

А у 1969 р. львівські «Карпати» стали єдиним футбольним клубом з нижчої ліги, який здобув Кубок СРСР з футболу. У 1970-х роках вони були єдиним клубом вищої ліги СРСР, футболісти якого розмовляли української мовою!

У квітні 1990 року саме на львівському стадіоні «Україна» вперше на теренах УРСР футбольний сезон було відкрито підняттям синьо-жовтого прапора та гімном «Ще не вмерла Україна».


6. Хокей у Львові!

1929 - у Львові організована перша в Україні хокейна (з шайбою) команда СТ "Україна", воротар якої М. Скрипій одним з перших у світі застосував захисну воротарську маску, переробивши її з польської солдатської каски.

7. Перша у світі гасова лампа

1853 року в аптеці «Під золотою зіркою» у Львові, що на вулиці Коперника, фармацевтами Йоганом Зегом та Іґнаци Лукасевичем винайдено першу у світі гасову (нафтову) лампу.

Дослідники за наполяганням свого шефа аптекаря Міколяша намагалися добути з нафти спирт, проте несподівано винайшли найраціональніший метод крекінгу нафти. З цього часу гас стає найуживанішим у світі продуктом освітлення, яким навіть зараз, на початку XXI століття, ще користується третина людства.

8. Перша в Україні книга


Іван Федоров надрукував у Львові першу в Україні книгу — "Апостол". Вона відзначається великим форматом, різноманітністю та високим рівнем художнього оформлення і поліграфічного виконання. Львівський «Апостол» видрукуваний накладом, досить великим на свій час, — 1 200 примірників

Цікавий факт : 1977 року було відкрито пам’ятник Федорову. Львівські скульптори дістали замовлення з Москви — за два місяці збудувати його. За такий короткий термін це було нереально, тому скульптори знайшли вихід: взяли макет типового радянського солдата, причепили йому голову, дали в руки книжку. Придивіться, як із шинелі зроблено фартух і які кирзові чоботи на ногах у друкаря.

9. Перша в Україні залізниця

У 1859 році почалося прокладання колії з Перемишля до Львова протяжністю 97,6 км. Перший пасажирський потяг прибув з Перемишля до Львова 4 листопада 1861 року о 14:30. На всiх станцiях його курсування — в Медицi, Мостиськах, Судовiй Вишнi, у Мшанi — поїзд вiтали сотнi селян, приїзд «сталевого коня» урочисто зустрічали мiсцевi музиканти.

10. Перший в Україні пам’ятник

На початку XVIII століття у Львові встановлено пам’ятник польському гетьманові Станіславу Яблоновському — перший пам’ятник в Україні. Яблоновський був захисником Львова від останнього наїзду татар 1695 року.

В середині XIX століття монумент перенесли на місце біля теперішнього Національного музею на проспекті Свободи. У 30-і роки XX століття пам’ятник виявився тут зайвим і його перенесли на площу Трибунальську до костелу Єзуїтів, звідки він 1944 року, після заняття Львова Червоною армією, безслідно зник.

11. Перша в Україні газета

1749 року у Львові вийшло декілька номерів першої в Україні газети («Kurier Lwowski»), а 1776 року почала виходити газета «Gаzette de Leopol» (тижневик) — перша регулярна газета в Україні.

1811 року у Львові вийшла найстаріша з існуючих зараз в Україні газет і найстаріша з існуючих зараз у світі польських газет «Gazeta Lwowska», а 1848 року перша в історії газета українською мовою «Зоря Галицька».

12. Найкомфортніше для життя місто України - 2009

"Третій рік поспіль ми шукаємо в країні ідеальне місто для життя, місто, у якому можна дихати чистим повітрям, пити чисту воду, де не страшно відпустити дитину на вулицю саму, де можна знайти хорошу роботу, отримати кваліфіковану медичну допомогу та відмінну освіту, вулицями якого можна переміщатися без стресів, у якому є чим зайнятися у вільний час. Цього року кращим містом для життя визнано Львів", - зазначив Михайло Гладкий, головний редактор журналу «Фокус».

Перемогу Львову забезпечили високі показники за всіма критеріям оцінювання. Особливо високо експерти оцінили діловий та освітній потенціал міста Лева, а також рівень проведення культурних заходів, туристичну привабливість.


А  Ресторан "Криївка", музей Пива, крамниці шоколаду, красень палац Потоцьких і ще багато чого в Львові можна побачити


13. Авторитетне видання «The Times» радить європейцям їхати до Львова

Британське видання «The Times» опублікувало складений рейтинг десяти європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце. Випередили Львів французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент.

Як зазначено у виданні: "Маленькі затишні кав’ярні цього міста можуть змагатися навіть із віденськими. А вулиці та архітектура нагадують про Прагу”.


Туристи часто запитують, як можна жити посеред стількох архітектурних пам’яток, особливо, в середньовічній частині Львова, на що відповідь: «Як-як? – регулярно».

Львів’яни живуть наче в музеї, просто час від часу самі обертаються на експонатів.

Ласкаво просимо до Львова!!!