ЕКСКУРСІЇ ПО УКРАЇНІ

  



   За 25 років нашої роботі в туризм,і ми створили, вдосконалили понад 30 екскурсій  по центральній 

 та Західній Україні.

       Сьогодні найбільш популярні маршрути, які поєднують

            десятки туристичних локацій:

- Львів, Київ, Вінниця, Камянець-Подільський, Житомир, Чернівці

 - Дубно,Тараканівський форт, Острог, Клевань,Тунель кохання

 - Вінниця,Умань,Софіївка

 - Буковинські та Ів.Франківські Карпати, 

 -  Закарпаття,

 - замки та монастирі Тернопілля, Львівщини 

 -  Зарваниця, 

 - Буковинські Карпати+ Чернівці

 -Луцьк , Олика,Зимнє монастир, Колодяжне до Л. Українки ,музей скансер в Рокині

 - Заповідник "Поле Берестецької битви", Млинів до Ходкевичів,музей Пересопницької евангілеї.

 -Базальтові стовпи, Костопіль музей лісу, Березно дендропарк

Все більшою популярністю у  наших гостей користується екскурсія по м. Рівне на Рівненщині.
Адже нам є що сказати і показати не тільки про славну історію нашого краю, але і сучасне європейське місто

     див. тут :   https://youtu.be/vBFLaG9t9Yg


  

 

 

 

 


 

 

  



              Львів :

 

1. Площа Ринок

Площа Ринок — центральна площа у Львові, історичне серце міста, характерне явище для середньовічної архітектури європейських міст. 

  Мініатюрна, старовинна, затишна, вона, що не найкраще передає той особливий, тонкий та невловимий, але відчутний у кожній цеглинці дух міста Лева. Музеї та кав’ярні, архітектурні пам’ятки і вечірні імпровізації вуличних музикантів притягують сюди як туристів, так і львів’ян.

2. Стрийський парк

Стрийський парк - найгарніший і найбільший у місті, улюблене місце прогулянок львів’ян. Тут є прекрасний ставок з лебедями, засклена оранжерея з тропічними рослинами, штучні замкові руїни.

На початку ХХ століття Стрийський парк вважався одним із найгарніших парків Європи. Півтора століття тому це була львівська околиця з піщаними дюнами і крутими ярами. Парк було закладено 1879 року на місці колишнього Стрийського цвинтаря.

3. Личаківський цвинтар

Сотні й тисячі туристів щороку відвідують одне з найстаріших в Європі Личаківське кладовище. І сила, яка перемагає страх смерті, нехай давньої та чужої, яка спонукає зачудовано блукати алеями кладовища, розглядаючи надгробки — Краса. На Личаківському цвинтарі можна абсолютно реально відчути атмосферу Львова минулих століть.

4. Файна львівська кава

Львів уже давно здобув собі славу «міста кави і кав’ярень». Вислів «іти на каву» вже встиг увійти до львівської лексики як фразеологізм чи приказка. Піти на каву по-львівськи – це година-дві спокою. Це львівське повітря, змішане з файним настроєм. Це балачки про музику, мистецтво, життя міста. Це прелюдія кохання. Зрештою, це посмішки закоханих у львівське «піти на каву».

Філіжанка кави (філіжанка у буквальному перекладі – «багато святості») – це вже наше рідне слово. У Львові людей, які п’ють багато кави, називають кавунами. А справжні кавові гурмани, кажуть, що в житті не можна псувати три речі: каву цукром, вино водою, а кохання шлюбом.

6. Хокей у Львові!

1929 - у Львові організована перша в Україні хокейна (з шайбою) команда СТ "Україна", воротар якої М. Скрипій одним з перших у світі застосував захисну воротарську маску, переробивши її з польської солдатської каски.

7. Перша у світі гасова лампа

1853 року в аптеці «Під золотою зіркою» у Львові, що на вулиці Коперника, фармацевтами Йоганом Зегом та Іґнаци Лукасевичем винайдено першу у світі гасову (нафтову) лампу.

8. Перша в Україні книга

Іван Федоров надрукував у Львові першу в Україні книгу — "Апостол". Вона відзначається великим форматом, різноманітністю та високим рівнем художнього оформлення і поліграфічного виконання. Львівський «Апостол» видрукуваний накладом, досить великим на свій час, — 1 200 примірників

9. Перша в Україні залізниця

У 1859 році почалося прокладання колії з Перемишля до Львова протяжністю 97,6 км. Перший пасажирський потяг прибув з Перемишля до Львова 4 листопада 1861 року о 14:30. 
10. Перший в Україні пам’ятник

На початку XVIII століття у Львові встановлено пам’ятник польському гетьманові Станіславу Яблоновському — перший пам’ятник в Україні. Яблоновський був захисником Львова від останнього наїзду татар 1695 року.
 1944 року, після заняття Львова Червоною армією, безслідно зник.

11. Перша в Україні газета

1749 року у Львові вийшло декілька номерів першої в Україні газети («Kurier Lwowski»), а 1776 року почала виходити газета «Gаzette de Leopol» (тижневик) — перша регулярна газета в Україні.


12. Найкомфортніше для життя місто України визнавали неодноразово.


А  Ресторан "Криївка", музей Пива, крамниці шоколаду, красень палац Потоцьких і ще багато чого в Львові можна побачити


 Авторитетне видання «The Times» радить європейцям їхати до Львова

Британське видання «The Times» опублікувало складений рейтинг десяти європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце. Випередили Львів французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент.
Львів’яни живуть наче в музеї, просто час від часу самі обертаються на експонатів.

Ласкаво просимо до Львова!!!

 

  Камянець-Подільський  та Хотин - дві фортеці в одній подорожі.


 
  

Вінниця,фонтан Рошен,Житомир,музей Космос,Умань,парк
 

  

 Чернівці, Буковинські Карпати, Джуринський Водоспад